Blog

Tablice reklamowe

SZYLDY REKLAMOWE

Eleganckie tablice reklamowe wykonane z plexi bądź płyty kompozytowej DILITE to świetny sposób na podkreślenie prestiżu firmy zwłaszcza dla osób które spotykają się z nami po raz pierwszy. Wykonanie tablicy reklamowej z plexi zaczynamy od wybrania ładnego – nieporysowanego kawałka  plexi pmma o odpowiedniej grubości. Grubość plexi jest bardzo ważna ponieważ boki płyty są polerowane termicznie i im grubsza plexi tym lepszy efekt końcowy. Po wybraniu ładnego kawałka plexi, docinamy go pod wymiar właściwy płyty reklamowej a w każdym narożniku wiercimy otwór o średnicy 10 mm na zamocowanie dystansów.

                   

Boki plexi polerowane są termicznie aby uzyskać całkowitą transparentność boków ciętych piłą oraz ładny , elegancki wygląd. Oczywiście nie ogranicza nas zastosowanie tylko jednej płyty plexi, można dowolnie je łączyć na sobie za pomocą mniejszych dystansów jak przedstawia zdjęcie nr4 (tablica z plexi), tył takiej płyty można podkleić folią imitującą mrożone szkło a na froncie przykleić albo grafikę wycinaną z folii samoprzylepnej albo aby było jeszcze ładniej logo i napisy z plexi w kolorze wycinanego laserem

Innym sposobem wykonania tablicy reklamowej jest zastosowanie płyty kompozytowej DIBOND lub DILITE o grubości 3 mm gdzie struktura frontu płyty to drapane lub inaczej, szczotkowane aluminium. Oczywiście tutaj też można łączyć dowolną ilość płyt umocowanych na płycie głównej za pomocą mniejszych dystansów. Płyta główna montowana jest do ściany za pomocą dużych dystansów w kolorze anodowanego aluminium lub chromu.

 

Nasza firma to producent tablic reklamowych na dystansach zarówno z plexi, pcv oraz płyt kompozytowych. Prowadzimy sprzedaż tablic reklamowych pod zamówienie klienta jak również samych dystansów reklamowych                  ( cennik dystanse reklamowe )

styrodur z plexi na plexi

tabliczki z plexi

Zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiemy na każde pytanie.

Zespół Formoteka

509189413

biuro@formoteka.pl