Blog

Oklejanie witryn

Pewnie wiele osób spotyka się na ulicach z reklamą na witrynach sklepowych, środkach komunikacji miejskiej, przystankach autobusowych, reklamą nadrukowaną na folii która naklejona w dane miejsce, zwraca uwagę przechodnia. Otóż ten rodzaj reklamy to jeden z najtańszych ale zarazem doskonale sprawdzających się form reklamy wizualnej. Przed zastosowaniem tego rodzaju rozwiązania należy jednak zastanowić się jaki rodzaj folii musimy wybrać aby jak najlepiej spełniła wszystkie pokładane z nią oczekiwania.

W reklamie zewnętrznej, w drukach wielkoformatowych na witryny wykorzystywane są dwa podstawowe rodzaje folii, folia która całkowicie zakrywa witrynę (monomer) oraz folia która poprzez wykorzystanie perforacji zakłada przepustowość światła w pięćdziesięciu procentach nie tracąc przy tym swoich walorów wizualnych (OWV). Oczywiście folia monomeryczna nie jest stuprocentowo kryjąca i po aplikacji takiego wydruku na witrynę część światła przedostaje się na drugą stronę natomiast nie możliwości zobaczenia co się dzieje po drugiej stronie oklejonej witryny,  przy zastosowaniu folii OWV osoba znajdująca się wewnątrz oklejonego lokalu ma możliwość obserwacji poprzez naklejoną aplikację natomiast osoba stojąca na zewnątrz widzi tylko  nadruk na folii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym tak pokrótce różnią się te rodzaje folii więc warto zastanowić się który rodzaj folii jest najlepszy do naszego lokalu jeżeli chcemy zastosować oklejanie witryn jako rozwiązanie dla swojego lokalu. Nasza firma specjalizuje się w tym rodzaju rozwiązania reklamowego jakim jest oklejanie witryn od fazy przygotowania projektu, poprzez druk aż do finalnego oklejenia witryny u klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na oklejanie witryn.

 

Zespół Formoteka

509189413