Blog

Oklejanie witryn sklepowych

Oklejanie witryn sklepowych Warszawa

Oklejanie witryn wystawienniczych foliami z nadrukiem to najtańsza forma reklamy zewnętrznej. Folia z nadrukiem oklejona na szybę z drukiem solvent czy to folia monomer czy tez one way vision to niesamowicie skuteczna forma zareklamowania własnych usług. Nasza firma specjalizuje się w oklejanie witryn Warszawa. Obecne, dość ciężkie dla działalności gospodarczej czasy oczekują ciągłego inwestowania w coraz to nowe formy zainteresowania potencjalnego klienta. Jednocześnie niskie funduszy często blokuje większe idee a biznesmeni skupiają się na rozwiązaniach tańszych a równocześnie świetnie docierających do klienta.
Niewątpliwie takim sposobem jest oklejanie witryn Warszawa folią. Wielka powierzchnia szyb wystawienniczych oraz niedrogi koszt prac sprawiają że wyklejanie witryn cieszą się ogromnym powodzeniem jako tanie rozwiązanie reklamy zewnętrznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie szeroko używane są dwa rodzaje folii z drukiem, folia OWV czyli dziurkowana folia stosowana na zewnątrz oraz folia monomeryczna czyli całkowicie zasłaniająca. Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu szyb folią. Oferujemy oklejanie witryn kompleksowo od projektu poprzez produkcję aż po finalne oklejenie witryny.

 

Zapraszamy

 

Zespół Formoteka

509189413