Blog

Oklejanie witryn

Oklejanie witryn sklepowych.

Jedną z usług jakie świadczymy jest oklejanie witryn sklepowych wszelkiego rodzaju foliami.  Jest to obecnie jedna z najtańszych a jednocześnie bardzo efektowna, nie ograniczona jak kiedyś gdy używało się folii barwionej w masie ciętej ploterem,  ilością kolorów czy też formatem. Plotery solventowe dają obecnie olbrzymie możliwości w drukowaniu a co za tym idzie umieszczaniu na witrynie wszystkiego co się nam zamarzy.

oklejanie szyb sklepowych

Jak wykleić witrynę ? Otóż sprawa nie jest do końca całkiem prosta, jeżeli masz do wyklejenia niedużą naklejkę na witrynę to całkiem prawdopodobne że sobie z tym poradzisz używając tak zwanych domowych sposobów, lecz gdy do wyklejenia są cale szyby a  naklejka składa się z kilku brytów to lepiej powierzyć zadanie nam gdyż może okazać się że efekt końcowy nie będzie taki jak zakładaliśmy a do tego dojdzie zniszczony materiał. Oklejanie witryn nie jest takie proste jak może się wydawać, musi być spełnionych kilka warunków takich jak temperatura powietrza, brak opadów atmosferycznych, odpowiednie zbrytowanie wydruków,  dokładny pomiar witryn, zachowanie marginesu od uszczelek gumowych okien oraz najtrudniejsze nawet dla fachowców – docięcie wydruku pod wymiar okna na wyklejonym już na szybie brycie.

Oferujemy druk na folii monomerycznej w jakości fotograficznej już od 19,50 pln netto za metr kwadratowy a oklejanie metra witryny już od 20 pln netto.

oklejanie witryn mazowieckie

Gwarantujemy doskonałą jakość wydruków i profesjonalne oklejenie witryny.

 

biuro@formoteka.pl

509189413