Blog

Litery ze styroduru

LITERY ZE STYRODURU

Reklama zewnętrzna zwana też przez niektórych reklamą wizualną to wszystko to co nas otacza i wyglądem i kształtem próbuje zwrócić naszą, przechodnia uwagę. Jednak skuteczna jest tylko ta która wyróżni się z całej masy marketingowego miszmaszu zalegającego na ulicach miast, siłą wdzierającej się w nasze umysły i nie pozostawiającej nam wielkiego wyboru właściwie takiej samej i nie rozróżniającej się niczym specjalnym reklamy zewnętrznej. Kaseton reklamowy czy baner z nadrukiem już nie zrobi furory i bywa minimalistycznym rozwiązaniem takim „aby było”, aby tylko tą reklamę zrobić. Więc czasami dziwię się dlaczego ktoś kto nie inwestuje w reklamę skuteczną a tylko próbuje niskimi kosztami odsunąć od siebie potrzebę takiej inwestycji chciałby aby ta minimalistyczna rzecz przyniosła maksymalny efekt, to tak jakby startować do wyścigu F1 ale zamiast bolida (no bo szkoda kasy) wystawić do wyścigu auto klasy WRC, zdziwienie (ale przecież kupiłem dobry samochód) nie jest na miejscu ponieważ niby dobre auto ale nie na miejscu. Tak samo jest z reklamą, można postawić tabliczkę z deski byle by tylko spełniła podstawowe zadanie – ma być skuteczna. Oczywiście tabliczka z deski w mieście może się nie sprawdzić chociaż kto wie, wreszcie coś innego. Reklama ma być skuteczna, zwrócić uwagę i zachęcić klienta, to wszystko sprawdza się w przypadku jednego z wyrobów produkowanych w naszej firmie – liter przestrzennych 3D ze styroduru.

                 

Materiał łatwy do obróbki termicznie jest wdzięczny w wykorzystaniu jako bryły wielkoformatowe, litery czy logotypy. Brak ograniczeń wielkościowych oraz niska waga nawet dużego kształtu sprawiają że litery ze styroduru są bardzo skuteczną formą reklamy wizualnej.

Nasza firma to producent liter ze styroduru, liter ze styropianu oraz liter podświetlanych. Oferujemy nasze produkty w niskich cenach a jednocześnie w wysokiej jakości wykonania. Obecnie mamy promocję na litery przestrzenne ze styroduru do samodzielnego montażu. Wysyłając do klienta gotowe litery ze styroduru, szablon do montażu liter przestrzennych, klej lub taśmę oraz dokładną instrukcję sprawimy że samodzielny montaż jest banalnie prosty w wykonaniu.

 

Zespół Formoteka

509189413