Blog

Litery z plexi

LITERY Z PLEXI

 

Zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest skuteczna promocja i reklama w obecnych czasach przy  prowadzeniu działalności gospodarczej oferujemy doskonały sposób na skuteczne zwrócenie na siebie uwagi.  Wiadomym jest że duża ilość reklam, kasetonów czy bilbordów w jednym miejscu sprawia że praktycznie żadna forma reklamy nie jest skuteczna z prostego powodu, co za dużo to niezdrowo. Naszą odpowiedzią na przesycenie reklamami są litery podświetlane LED wykonane całkowicie z plexi. Z pewnością ta nietypowa forma reklamy świetlnej zwróci uwagę każdej przechodzącej osoby gdyż  zastosowanie światła LED , kolorystyka dostępnych płyt plexi pmma oraz możliwość dowolnego łączenia kolorów sprawia że reklama ta łatwo wpada w oko i radykalnie wyróżnia się spośród największej ilości reklam świetlnych. Bok litery podświetlanej wykonany z giętej termicznie płyty plexi która jest w innym kolorze niż lico (w tym przypadku bok jest biały) daje nam możliwość dużej czytelności napisu po podświetleniu i nawet przy zastosowaniu koloru niebieskiego na licu co jak wiadomo może sprawić że font jest nieczytelny gdyż napis się „zlewa”, napis taki jest bardzo czytelny nawet z dużej odległości. Litery LED  klejone klejem aktywnym są hermetyczne i bardzo odporne na warunki atmosferyczne a pomimo tego stosujemy do podświetlenia również hermetyczne moduły LED o zwiększonej mocy światła  20 lumenów. Litery podświetlane LED zasilane są najwyższej jakości zasilaczami impulsowymi Mean Well . Zasilacze Mean Well spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.

 

 

 

 

 

 

Na zdjęciach przedstawiona jest zmiana reklamy zewnętrznej z ulicy  Zamienieckiej przy pl. Szembeka   w Warszawie wykonana przez naszą firmę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usunięte zostały kasetony reklamowe z elastycznym licem Vinyl oraz kasetony reklamowe  z licem plexi ,  zbudowana została konstrukcja z aluminium pod płyty DIBOND 3 m mat na których umieszczone zostały litery blokowe LED wykonane z plexi 3mm barwione w masie.

 

     

 

Litery z plexi z podświetleniem LED to  doskonały sposób na wyróżnienie spośród wielu zastosowanych reklam świetlnych w jednym miejscu.

 

Zespół Formoteka

509189413

222967171