Blog

Litery LED

Litery z diodami LED

 

Chcąc uzyskać maksymalny efekt  przy minimalnym nakładzie chcąc nie chcąc trzeba wykorzystać obecnie bardzo popularne oświetlenie LED. Jako że same diody niewiele pomogą można wspomóc się wykorzystaniem form przestrzennych jakimi są litery lub bryły wykonane z giętej termicznie plexi 3 mm barwionej w masie.  Litery z diodami LED podświetlone od tyłu z tak zwanym efektem HALO lub świecące frontem to obecnie coraz popularniejsza forma zastępowania zwykłych kasetonów reklamowych które swą dużą wagą oraz gabarytami sprawiają problemy z uzyskaniem pozwoleń na montaż.

 

 

 

 

 

 

 

 

Litery z  diodami LED wykonane z plexi bądź ze spawanego alumium w przypadku większych gabarytów to doskonały sposób na wyeksponowanie swojej reklamy w miejscach nawet mocno nasyconych dużą ilością różnego rodzaju reklam gdzie zwykły szyld czy kaseton nie zdadzą egzaminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na produkcję liter przestrzennych z diodami LED wykonanych z giętej termicznie plexi barwionej w masie. Oferujemy wykonanie liter i logotypów z plexi z oświetleniem LED dzięki którym reklama nie tylko będzie widoczna ale również ekonomiczna uzytkowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Formoteka

509189413

 biuro@formoteka.pl