Blog

Litery LED

Litery LED

Reklama, każdy wie że bez odpowiedniej promocji, odpowiedniego poinformowania ludzi o własnej działalności , to czym się zajmujemy, w jaki sposób oraz dlaczego to właśnie nas mają wybrać, żadna działalność nie ma szans tak na dobre się rozwinąć. No chyba że chodzi i jakąś działalność niszową gdzie właściwie nie ma konkurencji a informacje o działalności rozchodzą się same pośród zainteresowanych. W całej reszcie potrzebna jest promocja i reklama jak przysłowiowa woda na młyn.

Niestety to co potrzebuje akcji wywołuje też reakcję więc obecnie w takim natłoku wszelakich reklam mało kto już zwraca na nie uwagę więc wytwarza się zamknięte koło kiedy to inwestowanie w reklamy pochłania coraz to większe sumy pieniędzy nie przynosząc spodziewanych efektów.

Warto zatem zastanowić się nad wyborem właściwej i zwracającej uwagę formy dzięki której raz wydane pieniądze szybko zaprocentują dużą ilością potencjalnych klientów. Tym właśnie są litery LED, czyli litery przestrzenne podświetlane diodami LED od tyłu z taka zwanym efektem halo lub od środka w formie puszki oświetleniowej. Z pewnością są to znakomite formy reklamy wizualnej przede wszystkim zwracające uwagę na dowolność formy oraz różnorodność kolorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu liter przestrzennych LED wykonanych czy to w formie efektu halo czy też jako zwykłych puszek z oświetleniem frontu od środka z bokami wykonanymi z plexi pmma lub specjalnej taśmy aluminium zwanej alurapidem. Każdy z tych rodzajów liter świetlnych czy logotypów przestrzennych z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta oczekującego od reklamy czegoś więcej niż oferuje zwykły baner z nadrukiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, postaramy się odpowiedzieć na każde zadane man pytanie oraz znaleźć rozwiązanie jak najlepszej, skutecznej reklamy w każdym indywidualnym przypadku.

 

 

Zespół Formoteka

509189413

biuro@formoteka.pl