Blog

Litery LED

Litery przestrzenne wykonane ze styroduru czy też styropianu lub z plexi to znakomita forma reklamy wizualnej wykorzystująca przede wszystkim przestrzenność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Litery ze styroduru – czyli z pianki XPS zbliżonej swoją budową do znanego nam styropianu, pomalowane farbą fasadową i zamontowane na zewnątrz do fasady budynku z pewnością zwrócą na siebie uwagą przechodnia i poprawią wizerunek firmy. Istotnym czynnikiem jest tutaj kolorystyka oraz wielkość logo, nie należy stosować zbyt małych form ponieważ istnieje ryzyko że zniknie cały efekt przestrzenności gdy litery będą po prostu za małe. Co do kolorystyki to biorąc pod uwagę wytyczne jakimi czasami kierują się firmy mając określoną kartę kolorów niewiele oczywiście można zrobić i wtedy pozostaje nam druga wartość – wielkość którą można a nawet należy nadrobić aby logo było zauważalne. Doskonałą opcją jest stosowanie na lico litery ze styroduru wyciętej w kształcie fontu plexi pmma barwionej w masie  lum płyty pcv oklejoną folią. Daje to większe możliwości estetyczne oraz sprawia że litery są bardziej ” eleganckie”.

Litery ze styropianu – te raczej można polecić komuś komu nie zależy na elegancji wykonania i produkt ten ma być krótkotrwały na przykład na targi, event lub inne jednorazowe wystąpienie. Litery ze styropianu oczywiście też można pomalować lecz struktura materiału sprawia że szybko się rozwarstwiają i są bardzo wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Litery ze styropianu polecamy wszystkim tym którzy chcą mieć efekt liter ze styroduru za niewielką cenę z zastrzeżeniem nietrwałości produktu.

Litery z plexi – litery blokowe w całości wykonane z giętego termicznie pmma to zupełnie inny poziom reklamy zewnętrznej, ten sposób produkcji daje nam możliwość podświetlenia wewnętrznego litery i zastosowania popularnego obecnie źródła światła LED.  Nie ma właściwie ograniczeń wielkości takich liter więc jest to znakomity sposób aby zwiększyć prestiż swojej firmy poprzez zastosowanie liter świetlnych LED.  Możliwość zastosowania innej kolorystyki lica i boków takich liter sprawia że napisy są bardzo widoczne nawet z dużych odległości i przy zastosowaniu każdego z dostępnych kolorów plexi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Formoteka

509189413

biuro@formoteka.pl