Blog

Litery ze styroduru 3D

Litery 3D do samodzielnego montażu

Producenci reklam prześcigają się w swoich ofertach dotyczących produkcji liter przestrzennych ze styroduru, litery 3D wykonane czy to ze styroduru czy też jako forma podświetlana z diodami LED w środku bryły z aluminiowej taśmy to niezaprzeczalnie jedna z najładniejszych form reklamy wizualnej. Litery 3D ze styroduru cechuje lekkość formy i możliwość  montażu w praktycznie każdym miejscu, duża odporność na nasz zmienny klimat oraz upływający czas, litery przestrzenne podświetlane co prawda to większy koszt ale też zdecydowanie bardziej efektowna forma reklamy zewnętrznej więc jeżeli komuś zależy na kreacji marki i zwróceniu na siebie uwagi to  zdecydowanie wielkogabarytowe litery 3D to wybór dla niego.

Ogół społeczeństwa a zwłaszcza ta część co z reklamą ma niewiele wspólnego tkwi w przekonaniu że litery przestrzenne to duży koszt który bierze się z produkcji na zamówienie pod konkretnego klienta. Otóż nic bardziej mylnego, nasza firma produkuje litery 3D pod projekt, zamówienie w terminie dwudziestu czterech godzin z wysyłką oraz instruktażem do samodzielnego montażu. To nowość na rynku reklamy zwłaszcza na rynku liternictwa 3D. Litery przestrzenne, gotowe, pomalowane, klej lub taśma do montażu, szablon do równego zamontowania napisu na ścianie lub elewacji zewnętrznej oraz instrukcja krok po kroku jak zamontować litery przestrzenne to oferta naszej firmy. Do tego niewielki koszt liter 3D plus możliwość samodzielnego montażu, to wszystko sprawia że nasza oferta to tanie litery przestrzenne.

Zaufaj nam.  My jako producent liter przestrzennych produkujemy i montujemy litery styrodurowe od 2009 roku więc dzięki naszemu doświadczeniu i przekazanemu instruktażowi litery 3D zamontujesz sobie sam oszczędzając koszty montażu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również litery podświetlane LED

Zapraszamy

509189413