Blog

Litery 3D podświetlane

Litery 3D podświetlane

 

Jesteśmy producentem liter przestrzennych 3D  wykonanych z plexi giętego termicznie. Litery podświetlone są modułami LED co sprawia że użytkowanie ich jest ekonomiczne i bezawaryjne, Do zasilania stosujemy zasilacze impulsowe Mean Well  znane ze swojej bezawaryjności.

Litery podświetlane można wykonać w każdym dostepnym foncie jednakże koszt litery różni się w zależności od trudności wykonania, ilości gięć oraz wysokości litery przestrzennej. Dlatego też nie można zakładać że literka w jednym foncie będzie kosztować tyle samo co ta sama w innym, dlatego że róznią się ilością materiału oraz złożonościa wykonania. Zapraszamy do wysłania do nas zapytania wraz z projektem wektorowym napisu a w jak najkrótszym czasie odpowiemy mailem zwrotnym wraz z ceną wykonania. Oczywiście oferujemy kompletną usługę od projektu poprzez produkcję aż po montaż.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Litery podświetlane z plexi doskonale zastępują tak popularne obecnie litery ze styrodru, dlatego, ponieważ cena zwłaszcza dużych liter wielce od siebie się nie rózni a efekt wizualny jest diametralnie inny. Litery świetlne z plexi to znakomity sposób na promocję i reklamę zewnętrzną zwłaszcza w miejscach przesyconych innymi rodzajami reklam zewnętrznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z

CENNIK LITER PODŚWIETLANYCH 3D

 

Zespół Formoteka

509189413

biuro@formoteka.pl